6 پروژه نجاری با اره عمودبر

اره عمودبر یکی از قدرتمندترین و پرکاربردترین ابزارآلاتی است که می توانید در کارگاهتان داشته باشید. عمودبر هم از پس برش خطوط صاف برمی آید و هم می تواند هر منحنی دلخواهی را برش دهد؛ به دلیل همین ویژگی ها این دستگاه می تواند در انجام پروژه های مختلف به کار برود.

در اینجا 6 پروژه را برای شما گردآوری کرده ایم که در آنها هم می توانید یک وسیله جالب را بسازید و هم مهارت های خود را در کار با اره عمودبر افزایش دهید.

  • پایه قابل حمل برای لپ تاپ

Make laptop stand with jigsaw

لپ تاپ ها از نظر ارگونومی طراحی خوبی ندارند، به همین دلیل بهتر است هنگام کار با آنها از یک پایه لپ تاپ رومیزی استفاده کنید. پایه های موجود در بازار گران و سنگین هستند و حمل و نقلشان چندان ساده نیست. شما می توانید با هزینه خیلی کمتر و تنها به کمک یک اره عمودبر یک پایه تاشو برای لپ تاپتان بسازید و آن را به راحتی همراه خود به همه جا ببرید.

  • چرخ دستی مخصوص حمل کمپرسور

Make Compressor trolley with jigsaw

به کمک اره عمودبر یک چرخ دستی مخصوص حمل کمپرسور بسازید. این چرخ دستی کمپرسور، شلنگ ها و بستهای مختلف را در خود جای می دهد و کار شما را هنگام جابجایی و حمل و نقل ابزار تا حد زیادی ساده می کند.

  • چارپایه یا عسلی

Make stool with jigsaw

با استفاده از اره عمودبر یک چارپایه ساده بسازید و آن را با رنده نجاری تزیین کنید. از این چارپایه می توانید برای کارهای مختلفی استفاده کنید. برای آشنایی با نحوه ساخت چارپایه کافی است به مقاله دیگری که در این زمینه برایتان آماده کرده ایم، مراجعه کنید.

  • جعبه اسباب بازی

Make toy box with jigsaw

می توانید با استفاده از یک تخته صاف، جعبه های کوچکی برای جمع آوری اسباب بازی، کفش، پتو و … بسازید. این کار هزینه زیادی ندارد و به صرف زمان کمی –در حد چند ساعت- نیاز دارد.

  • صندلی تاشو

Make folding chair with jigsaw

می توانید عصر یک روز تعطیل با استفاده از اره گردبر چند صندلی تاشو بسازید و از آنها برای نشستن در تراس یا رفتن به پیک نیک استفاده کنید.

  • وسایل تزیینی چوبی

Make Christmas wooden decorations with jigsaw

همه ما دوست داریم حیاط و خانه خود را با وسایل تزیینی زیبا بی آراییم. می توانید با استفاده از یک اره عمودبر و صرف تنها چند ساعت این گوزن تزیینی را بسازید و خانه خود را با آن تزیین کنید.

Some woodworking Projects You Can Make with Jigsaw
12 نکته مهم برای کار با اره گرد بر
فوت و فن کار با اره عمودبر
[vc_empty_space]
فهرست